KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

AktualnościKraków stawia na rodzinę
(15.12.2011)

Krakowska Karta Rodzinna 4+Doceniając trud wychowania i opieki nad dziećmi Gmina Miejska Kraków rozpoczęła realizację Programu 4+ działającego w ramach Krakowskiej Karty Rodzinnej.

Krakowska Karta Rodzinna to program realizowany przez Gminę Miejską Kraków mający na celu promowanie modelu rodziny z dziećmi oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej. Celem programu jest umacnianie rodziny, wspieranie realizacji jej funkcji oraz poprawa warunków życia krakowskich rodzin.

Program ten skierowany jest do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gminy, posiadających czworo lub więcej dzieci. W ramach programu "Krakowskiej Karty Rodzinnej", wydawane są karty uprawniające do korzystania z prężnie funkcjonującego i ciągle rozwijającego się systemu ulg i rabatów skierowanych do rodzin wielodzietnych, z co najmniej czwórką dzieci, dla których ważna jest integracja wewnątrzrodzinna oraz zwiększenie szans rozwojowych i życiowych dzieci i młodzieży z tych rodzin.

Program Krakowskiej Karty Rodzinnej 4+ rusza od stycznia 2012 roku. Wszelkie formalności związane z obsługą Karty 4+ będzie można załatwić w Wydziale Spraw Społecznych, ul. Stachowicza 18, pok. 216, Kraków.

--------------------------------------------

Krakowska Karta Rodzinna 4+Masz rodzinę wielodzietną?

Przystąp do naszego programu Krakowska Karta Rodzinna 4+

UWAGA! Nieważne jaki Twoja rodzina ma dochód! Wystarczy wypełnić wniosek, aby zostać odbiorcą programu i otrzymać kartę KKR 4+. Uprawnia ona do zniżek, ulg, promocji w instytucjach sportu, kultury, w sektorze usług oraz u wielu innych Partnerów – firm prywatnych.

 KKR 4+ to program skierowany do wszystkich krakowskich rodzin posiadających co najmniej czwórkę dzieci. Przystąp do programu już dzisiaj!

--------------------------------------------

Krakowska Karta Rodzinna 4+Masz firmę?

Możesz pomóc! Dołącz do nas!

Już dzisiaj przystąp do programu Krakowska Karta Rodzinna 4+ i zaproponuj specjalną ofertę rabatową dla krakowskich rodzin z co najmniej czwórką dzieci. Twoja oferta będzie dostępna wyłącznie dla rodzin legitymujących się kartą KKR 4+.

--------------------------------------------

MATERIAŁY DO POBRANIA

Ulotka programu Krakowska Karta Rodzinna 4+Info: Pełnomocnik PMK ds. Rodziny i Polityki Społecznej, Urząd Miasta Krakowa


 Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2011