Startujemy z konsultacjami społecznymi zadania "Budowa połączenie ul. Przykopy z ul. Beskidzką - koncepcja"

Przystępujemy do konsultacji społecznych zadania pn. "Budowa połączenie ul. Przykopy z ul. Beskidzką - koncepcja" (Dzielnica XI Podgórze Duchackie). Konsultacje zakończą się 29 kwietnia 2022 roku.

 

Celem konsultacji jest zebranie uwag i opinii mieszkańców oraz innych interesariuszy w zakresie zaproponowanych rozwiązań.

 

Zakres inwestycji obejmuje opracowanie wielowariantowej koncepcji dla budowy połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką z zapewnieniem prawidłowych warunków, odwodnienia, oświetlenia oraz przekładkami kolidującego uzbrojenia, przedstawiającej analizę porównawczą wariantów wraz z propozycją optymalnego wariantu z punktu widzenia istniejących uwarunkowań.

 

Najważniejsze daty procesu konsultacji społecznych:

 

22 marca 2022 – zapowiedź konsultacji społecznych,

29 marca 2022 – ogłoszenie rozpoczęcia konsultacji,

29 kwietnia 2022 – zakończenie konsultacji.

 

Formy konsultacji: 

 1. Formularz konsultacyjny
  W dniach 29 marca – 29 kwietnia zachęcamy do wypełniania formularza konsultacyjnego, służącego zebraniu opinii:
  Formularz w formacie docx.
  Formularz w formacie pdf do edycji.

Wypełniony i podpisany osobiście formularz należy dostarczyć:

 • na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w formie skanu/zdjęcia) lub
 • na adres siedziby Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Jana Dekerta 24, 30-703 Kraków lub
 • przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Konsultacje ZDMK – ul. Przykopy”. 
 1. Spotkanie konsultacyjne

W dniu 5 kwietnia (wtorek) odbędzie się moderowane spotkanie on-line dla mieszkańców z udziałem ekspertów. Jego celem będzie zaprezentowanie projektu wielowariantowej koncepcji dla budowy połączenia ul. Przykopy z ul. Beskidzką. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17:30-19:00 na platformie elektronicznej.

 

Uwaga! W celu wzięcia udziału w spotkaniu konieczne jest przesłanie zgłoszenia na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 5 kwietnia 2022, do godz. 12:00 - w tytule należy wpisać: Przykopy – spotkanie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Link do spotkania zostanie przesłany zainteresowanym osobom najpóźniej w dniu 5 kwietnia 2022.

 

 1. Dyżur telefoniczny

Przewidziane są dwa telefoniczne dyżury eksperckie.

W dniu 12 kwietnia w godz. 10:00-12:00 oraz w dniu 19 kwietnia w godz. 16:00-18:00, pod nr tel. 12 616 72 55.

 

Bieżące informacje o procesie konsultacyjnym oraz informacje o postępach w projektowaniu będą pojawiać się w miejskim serwisie Inwestycje w Krakowiehttps://inwestycje.krakow.pl/investment/1205 oraz na stronach Zarządu Dróg Miasta Krakowa zdmk.krakow.pl i razemwdialogu.pl