Masz problem z narkotykami? Chcesz przestać zażywać?

Możemy pomóc. Przyjdź na mityng – To działa!

Co to jest mityng NA?

Mityng NA to spotkanie osób uzależnionych, podczas którego pomagamy sobie wzajemnie w utrzymywaniu czystości. Dzielimy się doświadczeniami, dajemy sobie wsparcie w chwilach trudnych oraz radość w chwilach szczęśliwych.

Wyszukiwarka mityngów https://anonimowinarkomani.org/lista-mityngow/

NA jest bezdochodową wspólnotą mężczyzn i kobiet, dla których głównym problemem stały się narkotyki. Jesteśmy powracającymi do zdrowia uzależnionymi; spotykamy się regularnie, aby wspierać się nawzajem w utrzymywaniu czystościW NA nie ma składek ani opłat. Jedynym warunkiem przynależności jest pragnienie zaprzestania brania.

Nie musisz być czysty przychodząc na swój pierwszy mityng. Sugerujemy jednak, abyś od początku przychodził regularnie i utrzymywał czystość. Nie musisz przedawkować albo trafić do więzienia, aby otrzymać pomoc od wspólnoty NA. Uzależnienie nie jest stanem beznadziejnym, jest chorobą z której można zdrowieć. Z pomocą programu Dwunastu Kroków i wspólnoty powracających do zdrowia uzależnionych, możliwe jest przezwyciężenie w sobie pragnienia brania narkotyków.

Uzależnienie to choroba, która może dotknąć każdego. Niektórzy z nas brali narkotyki, by wyzwolić w sobie pewne stany, podczas gdy inni brali, aby je wyeliminować. Są także tacy, którzy cierpiąc na różnego rodzaju fizyczne i psychiczne dolegliwości, uzależniali się od środka przepisywanego im przez lekarzy. Niektórzy z nas wzięli kilkakrotnie „towarzysko”, aby zyskać akceptację otoczenia, ale po pewnym czasie poczuli, że nie mogą przestać.

Wielu z nas próbowało przezwyciężyć swoje uzależnienie. Najczęściej udawało się to na krótki czas, by następnie pogrążyć się jeszcze głębiej w nałogu. Okoliczności nie mają tu żadnego znaczenia. Uzależnienie jest postępującą chorobą, podobnie jak cukrzyca. Jesteśmy „uczuleni” na narkotyki. Nasz koniec jest zawsze taki sam: więzienie, szpital lub śmierć. Jeżeli przestałeś kierować swoim życiem i chcesz żyć bez brania narkotyków, mamy na to sposób. Jest to prosty i uniwersalny, duchowy Program 12 Kroków. Członkowie NA pomogą Ci zrozumieć na czym polega NAsza metoda zdrowienia. Wystarczy, że przyjdziesz i powiesz “Cześć” 

Kontakt:

tel. 531 339 988

anonimowinarkomani.org