Targi Pracy i Przedsiębiorczości Majówka z pracą 10 maja 2023, godz. 9:00-16:00 TAURON Arena Kraków

Majowa edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie „Majówka z pracą” rozpocznie się od panelu dyskusyjnego na temat wpływu wysokiej inflacji na przedsiębiorczość oraz rynek pracy w Krakowie. Wśród zaproszonych do dyskusji gości znajdą się Pan Jerzy Muzyk – II Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Zrównoważonego Rozwoju, Pan Waldemar Jakubas – Zastępca Dyrektora ds. Rynku Pracy z Grodzkiego Urzędu Pracy oraz  Pan Tomasz Dziubiński, pracownik Wydziału Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie; nauczyciel akademicki, certyfikowany trener biznesu oraz doradca biznesowy.

Szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie w Krakowie?

Myślisz nad założeniem własnej działalności gospodarczej?

Chcesz dowiedzieć się jak profesjonalnie zarządzać swoim biznesem? A może prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje zawodowe swoje lub pracowników?

Przyjdź na Targi Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie. Podczas wydarzenia porozmawiasz z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultujesz swoje CV z profesjonalnymi doradcami zawodowymi. Możesz także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach z zakresu legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza okazja do rozpoczęcia kolejnego etapu na swojej drodze zawodowej. Czekają na Ciebie warsztaty tematyczne, konsultacje biznesowe oraz trzy strefy: Przedsiębiorczości, Wystawiennicza i Warsztatowa.

Jako organizatorzy Targów, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa wychodzą naprzeciw potrzebom lokalnego rynku pracy. Już po raz trzeci w wydarzenie zaangażowana jest także fundacja Kraków Miastem Startupów, która przygotowała dla odwiedzających szereg aktywności, mających na celu zwiększenie ich kompetencji biznesowych.

Przyjdź na „Majówkę z pracą”, która odbędzie się 10 maja w godzinach od 9.00 do 16.00 w Hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

Wydarzenie jest bezpłatne.

Liczymy na Twoją obecność!