Fundacja Internationaler Bund Polska zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie spacerowym, który skierowany jest do osób powyżej 70 roku życia. Inicjatywa skupia się na organizowaniu spacerów w towarzystwie wolontariuszy.

Celem projektu jest nie tylko promowanie aktywnego trybu życia, ale również świadczenie wsparcia tym, którzy samotnie nie są w stanie wychodzić lub potrzebują dodatkowej pomocy. Codzienny spacer może dokonać prawdziwych cudów, dodając energii, poprawiając samopoczucie, a także sprzyjające nawiązywaniu nowych, cennych relacji.

Projekt zakłada, iż seniorzy, pragnący skorzystać ze spacerów, zostaną połączeni z  wolontariuszami. Raz w tygodniu ochotnicy z Fundacji będą towarzyszyć seniorom podczas spokojnego spaceru, dostosowując tempo oraz trasę do indywidualnych potrzeb. To nie tylko forma aktywności fizycznej, a także okazja do rozmów, dzielenia się historiami życiowymi, czy nawet wspólnym wyjściem do muzeum, kina czy kawiarni.

Spędź miło czas w dobrym towarzystwie.

Chętnych seniorów zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.