Powstaje dokumentacja projektowa budowy mikro ronda na skrzyżowaniu ul. Cechowej i Jakuba Bojki (dzielnica XI – Podgórze Duchackie). W środę, 8 maja br. odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące projektowanych rozwiązań.

W ciągu ul. Bojki przewidziano przebudowę jezdni, chodników oraz zjazdów w celu powiązania z projektowanym rondem. W ramach zadania planowane jest również przełożenie kolidującego uzbrojenia, oświetlenia i zapewnienie odwodnienia.

W środę, 8 maja 2024 r., o godz. 17.00 rozpocznie się spotkanie informacyjne online dotyczące projektowanych rozwiązań. Na spotkaniu zaprezentowany zostanie opracowany do tej pory projekt wraz z charakterystyką planowanych rozwiązań drogowych. Będzie można zgłosić uwagi i wnioski dotyczące planowanej modernizacji oraz wypowiedzieć się w sprawie zaproponowanych rozwiązań.

Uwagi, będzie można zgłaszać jeszcze do poniedziałku, 20 maja –  przez formularz „Zgłoś uwagi do inwestycji” dostępny pod linkiem: https://inwestycje.krakow.pl/investment/995.

Do spotkania można dołączyć od godziny 17.00, klikając w link do zoom: https://bit.ly/bojki-cechowa

Plan sytuacyjny dostępny na dedykowanej podstronie zadania, w ramach miejskiego serwisu Inwestycje w Krakowiehttps://inwestycje.krakow.pl/investment/995