Grzegorz Garboliński

Okręg nr 13

 

O Radnym:

Na terenie naszej dzielnicy mieszkam od urodzenia. Obecnie studiuję na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a w wolnych chwilach działam jako aktywista i społecznik. Od przeszło pięciu lat staram się współtworzyć Kraków otwarty, obywatelski i progresywny. W 2023 roku zainicjowałem projekt Ogrodu Społecznego Piaski Nowe, który stał się jedną z 18 tego typu przestrzeni, jakie znajdują się obecnie na terenie naszego miasta. Jestem ponadto organizatorem krakowskich Dni Aktywizmu Młodzieżowego i autorem licznych projektów do Budżetu Obywatelskiego oraz najmłodszym w historii radnym naszej dzielnicy.

Do Rady Dzielnicy XI wystartowałem z przekonania o potrzebie otworzenia jej na mieszkańców, aktywizacji lokalnej społeczności, budowy poczucia wspólnoty, transparentności działań rady i dobrej komunikacji między mieszkańcami a radnymi. Aspekty którymi zajmuję się na forum Rady Dzielnicy XI to społeczeństwo obywatelskie, partycypacja społeczna, komunikacja i zieleń.

Wierzę, że wspólnie uda nam się zmienić naszą dzielnicę!

 

Udział w komisjach:

 

Kontakt:

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.