Adam Siatka

Okręg nr 2

 

O Radnym:

Urodziłem się i mieszkam na Woli Duchackiej.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Pedagogicznej i Akademii Górniczo – Hutniczej oraz studiów podyplomowych w Szkole Głownej Służby Pożarniczej w Warszawie. Jestem również emerytowanym oficerem Państwowej Straży Pożarnej. Przez większość służby zajmowałem się działalnością ratowniczą w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Szkoły Aspirantów PSP a po zakończeniu służby pracowałem jako nauczyciel w liceum ogólnokształcącym.

Do Rady Dzielnicy XI kandydowałem po raz pierwszy z największego jej okręgu 2. Wcześniej z rekomendacji Stowarzyszenia Przyjaciół Woli Duchackiej uczestniczyłem w pracach powołanego przez Prezydenta Miasta Krakowa – Zespołu Zadaniowego ds. Forum Przyszłości Dzielnic. Dzięki pracy w tym Zespole wiem jak bardzo ograniczone są możliwości działania radnego dzielnicowego. Wiem również jak ważne jest wsparcie radnego przez jego Wyborców i że wspólne działania mogą wpływać na decyzje podejmowane na różnych szczeblach władzy. Dlatego chcę aby to Mieszkańcy decydowali o tym co dzieje się w ich sąsiedztwie i otoczeniu a ja dołożę wszelkich starań aby głos ten był słyszalny wśród włodarzy miasta.

 

Udział w komisjach:

 

Kontakt:

tel. 798 955 613

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.