Krystyna Gawrysiak

Okręg nr 9 obejmujący ulice (niektóre częściowo): Chmielna, Daliowa, Bujaka, Filipowicza, Żaka, Halszki, Storczykowa, Witosa 45

Jestem mieszkanką Nowego Kurdwanowa od ponad 18 lat. Po zakończeniu pracy zawodowej postanowiłam włączyć się w działalność samorządową. W 2014 r. dzięki Państwa zaufaniu zostałam radną Dzielnicy XI Podgórze Duchackie. W poprzedniej kadencji pełniłam funkcję przewodniczącej Komisji Bezpieczeństwa i Praworządności. Pozwoliło mi to na szeroką działalność na rzecz bezpieczeństwa w naszej dzielnicy. Jako członek Komisji Mieszkaniowej zajmowałam się sprawami mieszkań socjalnych.

W ostatnich wyborach, po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo swoim zaufaniem i głosami. Bardzo za to dziękuję i dołożę wszelkich starań, aby należycie wywiązać się z nałożonych na mnie obowiązków.

Udział w komisjach:

 

Kontakt: Jestem otwarta na Państwa propozycje i sugestie. Zachęcam do kontaktu poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie przez Biuro Rady Dzielnicy XI.