Agata Śleszyńska

Okręg nr 4

 

O Radnym:

Jestem absolwentką kierunku Finanse i Bankowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Małymi i Średnimi Firmami. Ukończyłam również dwuletni kurs w obszarze Administracji Państwowej. Prywatnie jestem mężatką i mamą dorosłego syna. Od 28 lat mieszkam na Woli Duchackiej Zachód, która od tego czasu stała się Moją Małą Ojczyzną.

Jest to moja pierwsza kadencja w Radzie Dzielnicy XI, podczas której chcę działać na rzecz społeczności lokalnej. Z tego miejsca jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Państwu za okazane mi zaufanie i wybór. W obecnej kadencji powierzono mi funkcję Przewodniczącej Komisji Zieleni i Ochrony Środowiska. Jestem również członkiem Komisji Edukacji.

Zależy mi na przemyślanym zagospodarowaniu terenu z zachowaniem miejsc wypoczynku: parków, placów zabaw dla dzieci, siłowni na świeżym powietrzu, a przede wszystkim na zwiększeniu terenów zielonych tak bardzo potrzebnych w naszym zanieczyszczonym Krakowie. Chciałabym, aby ludzie czuli się bezpiecznie w naszej dzielnicy oraz by była to jedna z najlepszych mieszkalnych dzielnic Krakowa. Na sercu leży mi również kwestia dotycząca aktywizacji naszych drogich seniorów.

 

Udział w komisjach:

 

Kontakt:

Zachęcam Państwa do kontaktu poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie za pośrednictwem Biura Rady Dzielnicy XI.