Marcin Burek

Absolwent Małopolskiej Wyższej Szkoły, lat 33, bezpartyjny, żonaty, dwoje dzieci. Ściśle związany z handlem od 14 lat, a co za tym idzie z codziennym kontaktem z ludźmi.

Okręg nr 12 obejmujący ulice Łużycka 43, 43B, 43D, 43F, 45, 47, 49, 49A, 49B, 51, 53, 71, 71A, 71B, 71C, 73, 73A, 73C oraz Podedworze 2, 2A, 2B, 4

Jestem mieszkańcem osiedla Piaski Nowe od ponad 27 lat.

W obecnej kadencji Rady Dzielnicy XI pełnię funkcję Przewodniczącego Komisji Mieszkaniowej, której głównym zadaniem jest przygotowywanie wniosków oraz opinii dotyczących przedłużania umów najmu lokali socjalnych na terenie naszej dzielnicy oraz rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez mieszkańców.

Jestem również mocno zaangażowany w działania Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej. To bardzo ważna komisja, biorąc pod uwagę, że zdrowie to podstawa naszego bytu. Szczególnie chcemy wspierać osoby schorowane, starsze, niepełnosprawne oraz ubogie. Komisja stawia sobie również za cel ścisłą współpracę z placówkami służby zdrowia oraz żłobkami na terenie Dzielnicy XI.

Szanowni Państwo, z tego miejsca bardzo serdecznie dziękuję za głos oddany na moją osobę oraz za okazane mi zaufanie. Dołożę wszelkich starań, aby pracą i zaangażowaniem w działania Rady Dzielnicy XI przekonać do siebie pozostałych wyborców.

Udział w komisjach:

 

Kontakt: Jestem do Państwa dyspozycji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.