KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

AktualnościKonkurs Fotograficzny
"Rodzina w obiektywie – niech się święci"

(27.04.2012)

Masz 12–25 lat, mieszkasz w Krakowie, amatorsko zajmujesz się fotografią? Weź udział w konkursie fotograficznym „Rodzina w obiektywie – niech się święci”, organizowanym przez Miasto Kraków i Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.


Konkurs fotograficzny „Rodzina w obiektywie – niech się święci” jest organizowany w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę” koordynowanej przez Marzenę Paszkot – Pełnomocnika PMK ds. Rodziny i Polityki Społecznej. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

Wielkanoc, Boże Narodzenie, chrzest dziecka, ślub, pierwszy dzień dziecka w szkole, obrona pracy magisterskiej, to tylko niektóre ze świąt oraz wydarzeń codziennych, które są dla nas niezwykle ważne, które chcemy uwiecznić i podzielić się nimi z całym światem. „Rodzinne” zdjęcia (maksymalnie 4) należy nadsyłać na adres marketing@sckm.krakow.pl w terminie do 18.05.2012 r.

O wynikach konkursu zadecyduje Jury, w skład którego wejdą artyści fotograficy, artyści plastycy oraz przedstawiciele organizatorów. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Holu Kamiennym Magistratu przy placu Wszystkich Świętych 3-4.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 27 maja 2012 r. podczas Święta Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Informacja o konkursie

Regulamin konkursu fotograficznego "Rodzina w obiektywie – niech się święci"


Info: Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej


 Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2011