KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA


Aktualności - wybierz rok

Konsultacje społeczne dotyczące Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych na lata 2021-2025, określającego kierunki działań Gminy Miejskiej Kraków w obszarze polityki senioralnej.
(6.09.2020)

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa oraz zainteresowane organizacje pozarządowymi i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych na lata 2021-2025, określających kierunki działań Gminy Miejskiej Kraków w obszarze polityki senioralnej.


Czytaj więcej >>>

Info: Prezydent Miasta KrakowaWykaz miejsc objętych szczególnym nadzorem dzielnicowych
(25.08.2020)

Komisariat Policji VI w Krakowie przekazał Radzie Dzielnicy XI wykaz miejsc zagrożonych, które w okresie do 31 stycznia 2021 roku objęte będą szczególnym nadzorem dzielnicowych..

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKonsultacje społeczne dotyczące projektu nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.
(16.07.2020)

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.


Czytaj więcej >>>

Info: Prezydent Miasta Krakowa#EKOrEWOLUCJA: czas na letnie orzeźwienie
(10.07.2020)

W trzeciej odsłonie miejskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej #EKOrEWOLUCJA dowiemy się, jak bardzo ważna w codziennym życiu każdego z nas jest woda i co robi miasto, by krakowska kranówka zawierała cenne minerały, była smaczna i zdrowa.


Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaBezpłatne i ulgowe bilety w ramach akcji Lato z KKR
(10.07.2020)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.


Czytaj więcej >>>

Info: KKR KrakówWkrótce rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w przedmiocie nowelizacji statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa
(6.07.2020)

W dniach 13 lipca do 14 sierpnia 2020r. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w przedmiocie nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic. Konsultacje zostaną przeprowadzone przez Biuro ds. Dzielnic Miasta Krakowa wraz z Miejskim Centrum Dialogu.


Czytaj więcej >>>

Info: Miejskie Centrum DialoguBasen dla dzieci i młodzieży szkolnej
(22.06.2020)

Od 29 czerwca 2020 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza dzieci i młodzieży szkolną zamieszkałą na terenie Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIBasen dla seniorów - wznowienie
(22.06.2020)

Od dnia 28 czerwca 2020 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIWyjazd dla osób niepełnosprawnych
(22.06.2020)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na wyjazd dla osób niepełnosprawnych z programem usprawniającym i integracją - dla dorosłych w terminie od 2 do 16 sierpnia 2020 r. do Muszyny. Nie dotyczy osób na wózkach inwalidzkich.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XINAGRODA EDUKACYJNA im. Stanisławy i Edwarda Heilów
dla uzdolnionych uczniów Dzielnicy XI
Podgórze Duchackie

(20.05.2020)

Nagroda jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIWZNOWIENIE DYŻURÓW
(4.05.2020)

Od dnia 4 maja br. wznowione zostają dyżury członków Zarządu w siedzibie Rady Dzielnicy XI zgodnie z wcześniejszym harmonogramem (poza czwartkiem).

Przyjmowanie mieszkańców w biurze Dzielnicy nadal pozostaje zawieszone.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (660 637 011) lub mailowy (rada@dzielnica11.krakow.pl). Istnieje również możliwość pozostawienia korespondencji w skrzynce pocztowej przy wejściu do biura.

Info: Rada Dzielnicy XIAktualne informacje nt. budżetu obywatelskiego 2020
(17.04.2020)

- Harmonogram budżetu obywatelskiego 2020
- Środki na budżet obywatelski 2020
- Informacja na temat listy poparcia

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaKonsultacje społeczne
planowane poszerzenie strefy płatnego parkowania

(16.04.2020)

Zarząd Transportu Publicznego od 1 kwietnia do 1 czerwca 2020 roku prowadzi konsultacje społeczne dotyczące poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania.

Czytaj więcej >>>

Info: Zarząd Transportu PublicznegoNagroda w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI
dla instytucji i osób prywatnych

(15.04.2020)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie, chcąc promować osoby i instytucje działające na rzecz kultury w naszej Dzielnicy, ufundowała Honorowe Nagrody w dziedzinie kultury w trzech kategoriach:

  1. Najciekawsze Wydarzenie Artystyczne Roku w Dzielnicy XI
  2. Osobowość Roku w dziedzinie kultury - Twórca
  3. Osobowość Roku aktywnie działająca na rzecz kultury - Animator

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIZAGROŻENIE EPIDEMICZNE
(16.03.2020)

W związku z obecną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce do odwołania zostaje zawieszone przyjmowanie stron oraz dyżury członków Zarządu w siedzibie Rady Dzielnicy XI Podgórze Duchackie.

Zawieszone zostaje również przyjmowanie wniosków na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (660 637 011) lub mailowy (rada@dzielnica11.krakow.pl).

Info: Rada Dzielnicy XIGrota solna
(9.03.2020)

Zapraszamy mieszkańców Krakowa do korzystania z seansów w grocie solnej przy ul. Wysłouchów 34a w Krakowie, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Kurdwanów Nowy", kóry należy do Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. "Szarych Szeregów".

Czytaj więcej >>>

Info: Krakowski Szkolny Ośrodek SportowyBasen dla seniorów
(3.03.2020)

Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIZajęcia integracyjno-rehabilitacyjne
na basenie

(3.03.2020)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIŚwięto Muzeum Podgórza
(15.02.2020)

23 lutego 2020 roku zapraszamy na drugie już Święto Muzeum Podgórza. Myślą przewodnią tegorocznej edycji wydarzenia jest komunikacja, którą rozumiemy dwojako: i jako komunikację drogową, i jako komunikację językową.

Czytaj więcej >>>

Info: Komisariat Policji VI w KrakowieZAPROSZENIE
(15.02.2020)

Firma NetWorkS organizuje spotkanie w sprawie stacji bazowej telefonii komórkowej zlokalizowanej na Zespole Szkół Ogólnokoształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14. Spotkanie odbędzie się w dniu 18.02.2020r o godz. 17.00 w jadalni w budynku szkoły.

Info: Rada Dzielnicy XI

KOMUNIKAT POLICJI
(2.01.2020)

Komisariat Policji VI w Krakowie, mając na uwadze odnotowywane w ostatnim czasie oszustwa, szczególnie na szkodę osób starszych tak zwanymi metodami "na wnuczka" i "na policjanta" zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj więcej >>>

Info: Komisariat Policji VI w Krakowie


Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2008 - 2020