KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA


Aktualności - wybierz rok
Ankieta dla osób mieszkających w Krakowie

(12.12.2020)

Uniwersytet Rolniczy zaprasza mieszkańców Krakowa do wypełnienia anonimowej ankiety. Celem prowadzonych badań jest zweryfikowanie czy odwiedzanie terenów zielonych pomaga zaspokajać potrzeby mieszkańców. Licząc na Państwa życzliwość, z góry dziękujemy za udzielenie odpowiedzi na pytania.


Czytaj więcej >>>

Info: Uniwersytet Rolniczy w KrakowieKonsultacje społeczne
„Wesoła – rejon ulicy Kopernika”

(12.12.2020)

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza do udziału w trwających od 26 listopada 2020 r. do 19 lutego 2021 r. konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania przestrzennego dla obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”


Czytaj więcej >>>

Info: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMKDla powracających z zagranicy

(08.12.2020)

Jeśli niedawno wróciłeś z zagranicy i nie masz pomysłu co dalej - zgłoś się do nas!


Czytaj więcej >>>

Info: Wojewódzki Urząd Pracy w KrakowieLudowe Echa Kurdwanowa

(13.11.2020)

Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak” zaprasza na LUDOWE ECHA KURDWANOWA. MOJA MAŁA I DUŻA OJCZYZNA – ODSŁONA WIRTUALNA. W tym roku chętni, w ramach tego wydarzenia, mają okazję wziąć udział w 4 konkursach. Czekają ciekawe nagrody!


Czytaj więcej >>>

Info: Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”ZAGROŻENIE EPIDEMICZNE

W związku z nasilającą się epidemią wirusa COVID – 19 z dniem 19 października 2020 roku, Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie zawiesza przyjmowanie stron.

Z biurem Dzielnicy można kontaktować się wyłącznie telefonicznie (12 654 57 74, 660 637 011) lub mailowo (rada@dzielnica11.krakow.pl). Korespondencję papierową pozostawić można w skrzynce pocztowej przy wejściu do biura.

Z członkami Zarządu można kontaktować się w godzinach dyżurów wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 12 654 57 74.

Dyżury Straży Miejskiej oraz redaktora gazety zostają zawieszone.


Info: Rada Dzielnicy XIKameralna jesień!

(17.10.2020)

Już po raz siódmy Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae" wraz z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zapraszają Państwa do uczestnictwa w Krakowskiej Jesieni Muzycznej. W tym roku organizatorzy proponują Państwu cykl czterech koncertów w dniach 18 oraz 20-22 października. Festiwalowe koncerty odbędą się w Sali Koncertowej Filharmonii Krakowskiej.


Czytaj więcej >>>

Info: Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae""Drzewa w mieście" - spotkanie online z ekspertami

(16.10.2020)

Jakim zabiegom poddawane są drzewa w mieście i dlaczego? Jak skutecznie informować o wycince? Możliwości platformy powstającej w ramach projektu LIFE URBANGREEN


Czytaj więcej >>>

Info: Zarząd Zieleni Miejskiej w KrakowieBudżet Obywatelski 2020 - głosowanie.

(1.10.2020)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie zaprasza mieszkańców do głosowania na projekty złożone w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa. Głosować można w dniach od 26 września do 5 października 2020 roku przez internet (www.budzet.krakow.pl) lub korzystając z kart do głosowania w wybranych punktach.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIUwaga, konkurs! Odbądź podróż w przeszłość i poznaj patrona swojej ulicy.

(1.10.2020)

W Krakowie jest prawie 3 tys. nazw ulic, alei, placów, skwerów, osiedli i obiektów inżynieryjnych. Nazwy mniej więcej 2/3 z nich honorują osoby lub ważne wydarzenia. Decyzję o nazwie podejmowane są przez Radę Miasta Krakowa i mają na celu upamiętnienie postaci ze względu na ich zasługi dla Krakowa i Polski. Niestety, większość z nich jest dla nas zupełnie anonimowa.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Miasta KrakowaZnajdziesz pracę, damy Ci pieniądze na kursy

(28.09.2020)

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję. Województwo Małopolskie uruchomiło projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”. Dzięki nim możesz wziąć udział w interesującym Cię szkoleniu, a my za nie zapłacimy nawet 85% jego kosztów. Ty dopłacisz tylko niewielką część ceny.


Czytaj więcej >>>

Info: Urząd PracyRada Dzielnicy XI ogłasza kolejną edycję Nagrody Edukacyjnej dla nauczycieli.

(28.09.2020)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłasza kolejną edycję Nagrody Edukacyjnej im. Józefy Bronisławy Schererównej dla nauczycieli i wychowawców placówek oświatowo-wychowawczych Podgórza Duchackiego


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKonsultacje społeczne dotyczące Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych na lata 2021-2025, określającego kierunki działań Gminy Miejskiej Kraków w obszarze polityki senioralnej.
(6.09.2020)

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa oraz zainteresowane organizacje pozarządowymi i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Programu Aktywności Społecznej i Integracji Osób Starszych na lata 2021-2025, określających kierunki działań Gminy Miejskiej Kraków w obszarze polityki senioralnej.


Czytaj więcej >>>

Info: Prezydent Miasta KrakowaWykaz miejsc objętych szczególnym nadzorem dzielnicowych
(25.08.2020)

Komisariat Policji VI w Krakowie przekazał Radzie Dzielnicy XI wykaz miejsc zagrożonych, które w okresie do 31 stycznia 2021 roku objęte będą szczególnym nadzorem dzielnicowych..

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKonsultacje społeczne dotyczące projektu nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.
(16.07.2020)

Prezydent Miasta Krakowa zaprasza mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic.


Czytaj więcej >>>

Info: Prezydent Miasta Krakowa#EKOrEWOLUCJA: czas na letnie orzeźwienie
(10.07.2020)

W trzeciej odsłonie miejskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej #EKOrEWOLUCJA dowiemy się, jak bardzo ważna w codziennym życiu każdego z nas jest woda i co robi miasto, by krakowska kranówka zawierała cenne minerały, była smaczna i zdrowa.


Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaBezpłatne i ulgowe bilety w ramach akcji Lato z KKR
(10.07.2020)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.


Czytaj więcej >>>

Info: KKR KrakówWkrótce rozpoczną się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w przedmiocie nowelizacji statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa
(6.07.2020)

W dniach 13 lipca do 14 sierpnia 2020r. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w przedmiocie nowelizacji Statutów Dzielnic I-XVIII Miasta Krakowa, określających organizację i zakres działania dzielnic. Konsultacje zostaną przeprowadzone przez Biuro ds. Dzielnic Miasta Krakowa wraz z Miejskim Centrum Dialogu.


Czytaj więcej >>>

Info: Miejskie Centrum DialoguBasen dla dzieci i młodzieży szkolnej
(22.06.2020)

Od 29 czerwca 2020 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza dzieci i młodzieży szkolną zamieszkałą na terenie Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIBasen dla seniorów - wznowienie
(22.06.2020)

Od dnia 28 czerwca 2020 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIWyjazd dla osób niepełnosprawnych
(22.06.2020)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na wyjazd dla osób niepełnosprawnych z programem usprawniającym i integracją - dla dorosłych w terminie od 2 do 16 sierpnia 2020 r. do Muszyny. Nie dotyczy osób na wózkach inwalidzkich.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XINAGRODA EDUKACYJNA im. Stanisławy i Edwarda Heilów
dla uzdolnionych uczniów Dzielnicy XI
Podgórze Duchackie

(20.05.2020)

Nagroda jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIWZNOWIENIE DYŻURÓW
(4.05.2020)

Od dnia 4 maja br. wznowione zostają dyżury członków Zarządu w siedzibie Rady Dzielnicy XI zgodnie z wcześniejszym harmonogramem (poza czwartkiem).

Przyjmowanie mieszkańców w biurze Dzielnicy nadal pozostaje zawieszone.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (660 637 011) lub mailowy (rada@dzielnica11.krakow.pl). Istnieje również możliwość pozostawienia korespondencji w skrzynce pocztowej przy wejściu do biura.

Info: Rada Dzielnicy XIAktualne informacje nt. budżetu obywatelskiego 2020
(17.04.2020)

- Harmonogram budżetu obywatelskiego 2020
- Środki na budżet obywatelski 2020
- Informacja na temat listy poparcia

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaKonsultacje społeczne
planowane poszerzenie strefy płatnego parkowania

(16.04.2020)

Zarząd Transportu Publicznego od 1 kwietnia do 1 czerwca 2020 roku prowadzi konsultacje społeczne dotyczące poszerzenia Strefy Płatnego Parkowania.

Czytaj więcej >>>

Info: Zarząd Transportu PublicznegoNagroda w Dziedzinie Kultury Dzielnicy XI
dla instytucji i osób prywatnych

(15.04.2020)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie, chcąc promować osoby i instytucje działające na rzecz kultury w naszej Dzielnicy, ufundowała Honorowe Nagrody w dziedzinie kultury w trzech kategoriach:

  1. Najciekawsze Wydarzenie Artystyczne Roku w Dzielnicy XI
  2. Osobowość Roku w dziedzinie kultury - Twórca
  3. Osobowość Roku aktywnie działająca na rzecz kultury - Animator

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIZAGROŻENIE EPIDEMICZNE
(16.03.2020)

W związku z obecną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce do odwołania zostaje zawieszone przyjmowanie stron oraz dyżury członków Zarządu w siedzibie Rady Dzielnicy XI Podgórze Duchackie.

Zawieszone zostaje również przyjmowanie wniosków na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny (660 637 011) lub mailowy (rada@dzielnica11.krakow.pl).

Info: Rada Dzielnicy XIGrota solna
(9.03.2020)

Zapraszamy mieszkańców Krakowa do korzystania z seansów w grocie solnej przy ul. Wysłouchów 34a w Krakowie, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Kurdwanów Nowy", kóry należy do Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego im. "Szarych Szeregów".

Czytaj więcej >>>

Info: Krakowski Szkolny Ośrodek SportowyBasen dla seniorów
(3.03.2020)

Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będących mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "Kurdwanów Nowy".

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIZajęcia integracyjno-rehabilitacyjne
na basenie

(3.03.2020)

Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie dla dorosłych osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIŚwięto Muzeum Podgórza
(15.02.2020)

23 lutego 2020 roku zapraszamy na drugie już Święto Muzeum Podgórza. Myślą przewodnią tegorocznej edycji wydarzenia jest komunikacja, którą rozumiemy dwojako: i jako komunikację drogową, i jako komunikację językową.

Czytaj więcej >>>

Info: Komisariat Policji VI w KrakowieZAPROSZENIE
(15.02.2020)

Firma NetWorkS organizuje spotkanie w sprawie stacji bazowej telefonii komórkowej zlokalizowanej na Zespole Szkół Ogólnokoształcących Integracyjnych nr 7 w Krakowie przy ul. Czarnogórskiej 14. Spotkanie odbędzie się w dniu 18.02.2020r o godz. 17.00 w jadalni w budynku szkoły.

Info: Rada Dzielnicy XI

KOMUNIKAT POLICJI
(2.01.2020)

Komisariat Policji VI w Krakowie, mając na uwadze odnotowywane w ostatnim czasie oszustwa, szczególnie na szkodę osób starszych tak zwanymi metodami "na wnuczka" i "na policjanta" zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności.

Czytaj więcej >>>

Info: Komisariat Policji VI w Krakowie


Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2008 - 2020