KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

AktualnościKONKURS FOTOGRAFICZNY
"RODZINA W OBIEKTYWIE. NIE TYLKO OD ŚWIĘTA"

(02.04.2013)
 

Lubisz robić zdjęcia? Mieszkasz w Krakowie? Weź udział w konkursie fotograficznym „Rodzina w obiektywie. Nie tylko od święta” – zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny i Polityki Społecznej. Jego główną ideą jest integracja pokoleń, budowanie więzi międzypokoleniowej oraz wzmocnienie pozytywnego modelu rodziny.

Konkurs organizowany jest przez Gminę Miejską Kraków, Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. A. Bursy w Krakowie i odbywa się w ramach kampanii "Kraków stawia na rodzinę".

Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydenta Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Małopolski Kurator Oświaty Aleksander Palczewski.

Spacer z psem, płacz dziecka, remont, wspólne lepienie pierogów – sprawy i sytuacje codzienne, i te zaskakujące, nieprzewidywalne mogą budzić w nas refleksje, wspomnienia, radość, wywoływać emocje nie mniejsze jak zdjęcia z ważnych uroczystości i wydarzeń rodzinnych. Stwórzmy niezwykły album codziennego życia współczesnej krakowskiej rodziny. Pokażcie, że każda chwila jest ważna!

Konkurs fotograficzny „Rodzina w obiektywie. Nie tylko od święta" skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków, amatorsko zajmujących się fotografią. Przewidziane są trzy kategorie wiekowe – dzieci do lat 12, młodzież 13 – 17 lat oraz dorośli.

O wynikach konkursu zadecyduje Jury, w skład którego wejdą artyści fotograficy, artyści plastycy oraz przedstawiciele organizatorów i sponsorów. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej, która odbędzie się w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego. Prace (max. 5 zdjęć) należy nadsyłać na adres marketing@sckm.krakow.pl w terminie od 28.03.2013 r. do 15.05.2013 r. wraz z krótką informacją (imię i nazwisko autora, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy, krótki opis fotografii). Szczegółowy regulamin znajduje się na stronach internetowych www.bip.krakow.pl  oraz www.sckm.krakow.pl

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi w dniu 26 maja 2013 r. podczas Święta Rodziny Krakowskiej na Bulwarze Czerwieńskim.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody ufundowane przez Bonarka City Center, Sony Centre oraz EMPIK.

Patronatem medialnym konkurs został objęty przez Dziennik Polski, Radio Plus oraz portal internetowy CzasDzieci.pl.

 

 

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Informacja o konkursie fotograficznym „RODZINA W OBIEKTYWIE. NIE TYLKO OD ŚWIĘTA"

Regulamin konkursu fotograficznego „RODZINA W OBIEKTYWIE. NIE TYLKO OD ŚWIĘTA"

Plakat konkursu fotograficznego „RODZINA W OBIEKTYWIE. NIE TYLKO OD ŚWIĘTA"

Info: Pełnomocnik PMK ds. Rodziny i Polityki Społecznej


 Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2013