KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA

AktualnościKonkurs - Pamiętajmy o Ogrodach
(15.05.2013)

 

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłaszają konkurs „PAMIĘTAJMY O OGRODACH”

Mogą w nim brać udział mieszkańcy Dzielnicy XI Podgórze Duchackie (ta kategoria będzie oceniana w dwóch grupach - ogródki przydomowe/przyblokowe i ogródki na balkonach, tarasach, werandach itp.) oraz placówki i instytucje działające na jej terenie.

Konkurs potrwa od 15 czerwca do 31 sierpnia 2013 roku. W tym czasie Komisja Konkursowa odwiedzi Uczestników konkursu, dokona oceny zgłoszonych ogródków. Punktowane będą:

  • różnorodność roślin ozdobnych,

  • nasycenie obszaru ogrodu (balkonu) roślinnością,

  • zagospodarowanie przestrzeni i oryginalność pomysłu,

  • historia i sposób prezentacji ogródka dokonany przez jego gospodarza.

Terminy wizyt będą ustalane z uczestnikami indywidualnie.

Zgłoszenia do udziału w konkursie można składać osobiście, pisemnie lub pocztą elektroniczną od 15 czerwca do 15 sierpnia (do godz. 15.00) w:

Zgłaszający winien podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz określić lokalizację ogródka i dołączyć jego. Fotografie (maksymalnie 5 szt.) powinny być wydrukowane na papierze w formacie A 4 lub dostarczone w wersji elektronicznej, w dobrej jakości.

W każdej z kategorii przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Ich wręczenie odbędzie się we wrześniu. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w „Kurierze”, wraz ze zdjęciami najpiękniejszych ogrodów i krótką prezentacją ich gospodarzy. Wszystkie nadesłane fotografie będą zaprezentowane na specjalnej wystawie pokonkursowej w MDK im K. I. Gałczyńskiego.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA

Pamiętajmy o ogrodach - informacja

Pamiętajmy o ogrodach - regulamin

Karta zgłoszenia do konkursu - dla osób indywidualnych

Karta zgłoszenia do konkursu - dla instytucji

 


Info: Rada Dzielnicy XI


 Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2011