KURDWANÓW - PIASKI WIELKIE - WOLA DUCHACKA


Aktualności - wybierz rokWieczór patriotyczny na Kurdwanowie
(10.11.2016)

Wieczór patriotyczny na Kurdwanowie to dzieło, które wyszło od lokalnej wspólnoty Ruchu Światło – Życie. W tym roku odbędzie się ono już po raz piąty. Podczas tego wydarzenia wspólnie świętujemy rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę- poprzez śpiewanie pieśni patriotycznych, modlitwę oraz wsłuchiwanie się w historię dziejów Polski.

Czytaj więcej >>>

Info: Wspólnota Ruchu Światło-Życie w Krakowie-Kurdwanowie"Kultura pilnie poszukiwana" - fotoreportaż z gry terenowej
(31.10.2016)

W dniu 22 października Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego zorganizował grę terenową p.n. „Kultura pilnie poszukiwana”, w ramach projektu „Proszę, przepraszam, dziękuję” realizowanego pod Patronatem Rady Dzielnicy XI.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIKonkurs plastyczny Kolory zdrowych smaków
(31.10.2016)

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Marzena Paszkot oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" w Krakowie, ul. Reymonta 18 zapraszają dzieci i młodzież ze szkół, placówek oświatowych i kulturalnych do przygotowania prac plastycznych na konkurs plastyczny „Kolory zdrowych smaków".

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaMiasto Twojego życia - tu mieszkasz, tu złóż PIT!
(31.10.2016)

Zgodnie z prawem (w przypadku podatku PIT) miejscem rozliczania się osoby fizycznej jest właściwy urząd skarbowy według miejsca zamieszkania podatnika w ostatnim dniu roku podatkowego. Oznacza to, że aby płacić podatki w Krakowie wcale nie trzeba być tutaj zameldowanym – wystarczy mieszkać w Krakowie.

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaPowiedz stop rakowi jelita grubego!
Zrób bezpłatną kolonoskopię!

(23.10.2016)

W ramach Programu Badań Przesiewowych raka jelita grubego Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w Krakowie prowadzi bezpłatne badania kolonoskopii u pacjentów po 40.roku życia. Profilaktyka się opłaca! Program finansowany przez Ministerstwo Zdrowia zakłada zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka jelita grubego nawet o 60-90% i to w ciągu najbliższych kilku lat.

Czytaj więcej >>>

Info: Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego w KrakowieBezpłatne porady prawne dla Seniorów
(23.10.2016)

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce w ramach Rządowego programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 - 2020 realizuje projekt „Z pożytkiem dla Seniora” Projekt skierowany jest do Seniorów (osób powyżej 60 roku życia), mieszkających na terenie województwa małopolskiego, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i mających potrzebę skorzystania z informacji, konsultacji i porad prawnych/obywatelskich. Termin realizacji projektu: lipiec-grudzień 2016r.

Czytaj więcej >>>

Info: Centrum Porad Prawnych w KrakowieAsystent w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym
(16.10.2016)

Od 1 września 2016 r. ruszyła usługa asystenta w rodzinie z dzieckiem niepełnosprawnym. Usługa adresowana jest do rodzin zamieszkałych na terenie Krakowa. W ramach usługi rodzina może otrzymać pomoc w opiece nad dzieckiem niepełnosprawnym, świadczoną przez asystenta.

Czytaj więcej >>>

Info: MOPSMałopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA ogłasza nabór do projektu „DOBRY CZAS NA BIZNES”.
(16.10.2016)

Jeśli od dawna szukasz pracy, masz więcej niż trzydzieści lat, chcesz być swoim szefem i mieszkasz w powiecie bocheńskim, krakowskim, miechowskim, myślenickim, proszowickim, wielickim oraz na terenie miasta Krakowa weź udział w naszym projekcie. Wsparcie obejmuje: szkolenia, doradztwo i bezzwrotną dotację w wysokości do 24 500 zł r.

Czytaj więcej >>>

Info: Grodzki Małopolska Agencja Rozwoju RegionalnegoRada Dzielnicy XI oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają na grę terenową pt. "Kultura pilnie poszukiwana".
(14.10.2016)

Info: Rada Dzielnicy XIRada Dzielnicy XI zaprasza na Dzielnicowe Święto Edukacji połączone z wręczeniem Nagrody Edukacyjnej dla nauczycieli.
(06.10.2016)

Info: Rada Dzielnicy XIRada Dzielnicy XI ogłasza drugą edycję Nagrody Edukacyjnej dla nauczycieli.
(20.09.2016)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłasza pierwszą edycję Nagrody Edukacyjnej im. Józefy Bronisławy Schererównej dla nauczycieli i wychowawców placówek oświatowo-wychowawczych Podgórza Duchackiego

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIZaproszenie dla mieszkańców
(15.09.2016)

Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Krakowa

ZAPRASZA


zainteresowanych mieszkańców na spotkanie w celu  zapoznania się z wstępną koncepcją miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

"Rejon ulicy Tuchowskiej - Cechowej - Łużyckiej"


20.09.2016r (tj. wtorek) o godz. 18.00

Szkoła Podstawowa Nr 27

ul. Podedworze 16 KrakówMATERIAŁY DO POBRANIA

Zaproszenie

Info: Biuro Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta KrakowaSENIOR W AKCJI - NA WOLONTARIAT NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO
(19.09.2016)

Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie zaprasza osoby powyżej 60 roku życia mieszkające na terenie województwa małopolskiego do BEZPŁATNEGO udziału w SENIORALNEJ SZKOLE WOLONTARIATU.

Czytaj więcej >>>

Info: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w KrakowieTargi Pracy „Świadomie do celu – edycja IV”
(19.09.2016)

Prezydent Miasta Krakowa oraz Grodzki Urząd Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy „Świadomie do celu – edycja IV”, które odbędą się 14 października 2015 r. (środa) w godz. 10 ­ 14 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Czytaj więcej >>>

Info: Grodzki Urzędu Pracy w KrakowieDobre zmiany w życiu zawodowym? Tak, potrafisz!
(14.09.2016)

Jesteś znudzony brakiem interesującego zajęcia? Wydaje Ci się, że mało możesz? Chciałbyś mieć pieniądze na rozwijanie swoich pasji? Skorzystaj z okazji, która właśnie Ci się trafiła! Sprawdź ofertę Centrum Wsparcia „Kolping” w Brzesku, Krakowie, Oświęcimiu czy Wadowicach.

Czytaj więcej >>>

Info:  Kolpingwybiegaj poMOC dla chorych dzieci!
(25.08.2016)

10 września w Krakowie odbędzie się V Bieg Charytatywny Fundacji Tesco Dzieciom, pod hasłem „wyBIEGAM poMOC”, a dochód z niego zostanie przekazany na zakup PRODROBOTA – innowacyjnego sprzętu rehabilitacyjnego dla małych pacjentów krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

Czytaj więcej >>>

Info:  TESCO (Polska) Sp. z o.o.Wakacyjne zmiany w pracy biura i dyżurach radnych
(30.07.2016)

Biuro Rady Dzielnicy
zamknięte od 8 do 12 sierpnia 2016 r.

Dyżury p. Krzysztofa Sułowskiego
w dniach 5 i 12 sierpnia 2016 r. odwołane.

Dyżury p. Jarosława Kajdańskiego
w dniach 2 i 9 sierpnia 2016 r. odwołane.

Dyżur p. Miłosza Mleczek
w dniu 3 sierpnia 2016 r. odwołany.
W sprawach pilnych możliwy kontakt mailowy: miloszmleczek@gmail.com.

Dyżury p. Janusza Kostrza
w dniach 11 i 18 sierpnia 2016 r. odwołane.

Info: Rada Dzielnicy XIBudżet obywatelski 2016 - wyniki głosowania mieszkańców
(10.07.2016)

Zakończyło się liczenie oraz weryfikacja głosów w tegorocznym głosowaniu nad budżetem obywatelskim miasta Krakowa. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami głosowania.

Czytaj więcej >>>

Info:  Urząd Miasta KrakowaRODZINNE PŁYWANIE 2016
(10.07.2016)

Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „ KOLNA” oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone zapraszają mieszkańców Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania odbywające się ramach kampanii „ Kraków stawia na rodzinę ”.

Czytaj więcej >>>

Info:  Biuro Pełnomocnika PMK ds. Rodziny Urząd Miasta KrakowaŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY
(29.06.2016)

Rada Dzielnicy XI zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym odnośnie zmian organizacji ruchu i transportu podczas Światowych Dni Młodzieży.

Uczestnikami spotkania będą przedstawiciele ZIKiT, Policji i Straży Miejskiej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 lipca br. o godz. 18:00 w Domu Kultury SM Kurdwanów Nowy przy ul. Witosa 39.

Info: Rada Dzielnicy XILudowe Echa Kurdwanowa
(14.06.2016)

Poprzez Ludowe Echa Kurdwanowa pragniemy przybliżyć piękno i wartość sztuki ludowej, szczególnie tej lokalnej. Jesteśmy przekonani, że będzie to wspaniałe święto folkloru, wypełniane żywą muzyką, niecodziennymi spotkaniami z twórcami ludowymi, jak również atmosferą radości i przyjaźni.

Czytaj więcej >>>

Info: MLZPiT "Krakowiak"Ostateczna lista projektów poddanych pod głosowanie dla Dzielnicy XI – Budżet Obywatelski 2016
(14.06.2016)

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami losowania numerów projektów, które będą poddane pod głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego miasta Krakowa w Dzielnicy XI.

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta KrakowaII etap konsultacji „Kierunków rozwoju i zarządzania terenami zieleni w Krakowie na lata 2017-2030”
(14.06.2016)

14 czerwca 2016 r. rozpocznie się drugi etap organizowanych przez Wydział Kształtowania Środowiska i Miejskie Centrum Dialogu konsultacji społecznych dokumentu pn.: „Kierunki rozwoju i zarządzania terenami zieleni w Krakowie na lata 2017-2030”.

Czytaj więcej >>>

Info:  MIEJSKIE CENTRUM DIALOGU Wydział Rozwoju Miasta URZĄD MIASTA KRAKOWAWyniki weryfikacji formalno-prawnej wniosków złożonych w ramach budżetu obywatelskiego 2016.
(03.06.2016)

Zapraszamy do zapoznania się w wynikami weryfikacji formalno-prawnej wniosków złożonych w ramach III edycji budżetu obywatelskiego.

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Miasta Krakowa

Młodości! dodaj mi skrzydła!,
czyli XV Festiwal Szkół Dzielnicy XI.
(21.05.2016)

Festiwal Kultury Szkół Dzielnicy XI wpisał się już na stałe w kalendarz przedsięwzięć artystycznych Dzielnicy XI m. Krakowa. W roku szkolnym 2015/2016 organizatorem XV, jubileuszowego festiwalu była Szkoła Podstawowa nr 27, która jako hasło przewodnie wybrała słowa poety: „ Młodości! dodaj mi skrzydła!” Nie bez powodu ta idea stała się mottem festiwalowych konkursów. Wszak Kraków już wkrótce stanie się miejscem spotkania młodych ludzi z całego świata.


Czytaj więcej >>>

Info: Szkoła Podstawowa nr 27Konkurs plastyczny "Oszczędzaj wodę - dbaj o przyrodę”.
(13.05.2016)

Samorządowe Przedszkole nr 132 zaprasza dzieci w wieku 3 - 6 lat do udziału w konkursie plastycznym pt. "Oszczędzaj wodę - dbaj o przyrodę" .

Czytaj więcej >>>

Info: Samorządowe Przedszkole nr 132
Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego
(24.04.2016)

Od dnia 15 kwietnia do dnia 6 maja można składać propozycje zadań w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl Do dyspozycji mieszkańców Krakowa zostały wydzielone osobne środki finansowe w wysokości 1 mln. zł. .

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Miasta KrakowaDodatkowy nabór - Grota solna
(24.04.2016)

Rada Dzielnicy XI ogłasza dodatkowy nabór na wejścia do groty solnej dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Z groty mogą korzystać osoby nieuczęszczające na zajęcia rehabilitacyjne na basenie. Zajęcia będą się odbywać jesienią..


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIGotuj po hiszpańsku
(24.04.2016)

Rozpoczęła się rekrutacja do międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku” Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I Edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe w Krakowie lub powiecie krakowskim.

Czytaj więcej >>>

Info: Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNIKamera! Akcja! Rodzina!
(24.04.2016)

Masz wspaniałą rodzinę i dokumentujesz jej życie codzienne? Masz w sobie żyłkę filmowca i lubisz kręcić filmy? Mieszkasz w Krakowie? Weź udział w konkursie filmowym „Kamera! Akcja! Rodzina!” – zachęca Marzena Paszkot, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny. .

Czytaj więcej >>>

Info: Centrum Młodzieży im. dr Henryka JordanaXII Przegląd Twórczości Patriotycznej
Młodzieży Województwa Małopolskiego
W hołdzie „Żołnierzom Wyklętym”.

(24.04.2016)

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Małopolskie Centrum Edukacji „MEC” zapraszają uczniów małopolskich szkół do wzięcia udziału w XII Przeglądzie Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego..

Czytaj więcej >>>

Info: Centrum Młodzieży im. dr Henryka JordanaW kierunku aktywności
(24.04.2016)

Informujemy o rekrutacji do projektu "W kierunku aktywności". Projekt, jest skierowany do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo do 29 roku życia z terenu woj. małopolskiego.

Czytaj więcej >>>

Info: Fundacja Społeczeństwo PrzyszłościKapele serc
(14.04.2016)

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Dzielnicy XI na koncert charytatywny Kapele Serc. Koncert odbędzie się 16 kwietnia 2016r o godz. 17:00 w Nowohuckim Centrum Kultury.

Czytaj więcej >>>

Info: Kapele sercZłóż PIT w sobotę
(13.04.2016)

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Podgórze oraz wszystkie urzędy skarbowe województwa małopolskiego zapraszają na Dzień Otwarty. Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia urzędnicy będą czekać na podatników we wszystkich urzędach skarbowych. To dodatkowa okazja, by złożyć roczne zeznanie podatkowe lub uzyskać pomoc w jego wypełnieniu.


Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Skarbowy Kraków-PodgórzeNAGRODA EDUKACYJNA im. Stanisławy i Edwarda Heilów
dla uzdolnionych uczniów Dzielnicy XI
Podgórze Duchackie

(11.04.2016)

Nagroda jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XINAGRODA W DZIEDZINIE KULTURY DZIELNICY XI
DLA INSTYTUCJI I OSÓB PRYWATNYCH

(11.04.2016)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie, chcąc promować osoby i instytucje działające na rzecz kultury w naszej Dzielnicy, ufundowała Nagrody w dziedzinie kultury w trzech kategoriach:

  1. Najciekawsze Wydarzenie Artystyczne Roku w Dzielnicy XI
  2. Osobowość Roku w dziedzinie kultury - Twórca
  3. Osobowość Roku aktywnie działająca na rzecz kultury - Animator


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIProtokół ze spotkania z dnia 18.03.2016r
(07.04.2016)

Z inicjatywy Rady Dzielnicy XI Podgórze Duchackie w dniu 17 marca br. w budynku Gimnazjum nr 27 przy ul. Malborskiej 98 odbyło się drugie spotkanie z mieszkańcami poświęcone kwestii organizacji ruchu drogowego w rejonie ulic Pańskiej, Gryglewskiego, Łabędziej, Mochnackiego, Poprzecznej i Skowroniej.


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XIAKTYWNE MAMY W KRAKOWIE
w ramach projektu „W kierunku aktywności”

(31.03.2016)

Zapraszamy wszystkie mamy będące na urlopie wychowawczym lub będące osobami biernymi zawodowo z Krakowa i okolic do udziału w projekcie „W kierunku aktywności” realizowanym przez Fundację Społeczeństwo Przyszłości w partnerstwie z Warsztat Rozwoju Agata Olszewska-Sarapata w ramach programu POWER..

Czytaj więcej >>>

Info: Fundacja Społeczeństwo PrzyszłościZaproszenie dla mieszkańców w sprawie organizacji ruchu
(11.03.2016)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie zaprasza mieszkańców do udziału w kolejnym, drugim spotkaniu poświęconym kwestii organizacji ruchu drogowego w rejonie ulic Pańskiej, Gryglewskiego, Łabędziej, Mochnackiego, Poprzecznej i Skowroniej.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie oraz Straży Miejskiej.

Zebranie odbędzie się w dniu 17 marca br. o godz. 18:00 w budynku Gimnazjum 27 ul. Malborska 98 (sala gimnastyczna).

Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XI
Podgórze Duchackie
Krzysztof Sułowski

Info: Rada Dzielnicy XIWyślij PIT przez Internet z centrum handlowego
(11.03.2016)

Nie zwlekaj ze złożeniem zeznania podatkowego do końca kwietnia. Już w weekend 11 - 13 marca 2016 roku możesz wysłać swojego PIT-a podczas zakupów. Przez trzy dni pracownicy urzędów skarbowych będą czekać na Ciebie aż w kilkudziesięciu galeriach handlowych w całym kraju. Pomogą Ci wypełnić zeznanie podatkowe i od razu wysłać je elektronicznie bezpośrednio do Twojego urzędu skarbowego.

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Skarbowy Kraków-PodgórzePraca dla młodych!
(11.03.2016)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłaszają konkurs, w któtym mogą brać udział wszyscy, dla których ważny jest wygląd naszej dzielnicy i najbliższego otoczenia.

Czytaj więcej >>>

Info: Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.Ogrody Podgórza Duchackiego
(11.03.2016)

Rada Dzielnicy XI Podgórze Duchackie oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego ogłaszają konkurs, w któtym mogą brać udział wszyscy, dla których ważny jest wygląd naszej dzielnicy i najbliższego otoczenia.

Czytaj więcej >>>

Info: MDK im.K.I.Gałczyńskiego(26.02.2016)


Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na wyjazd dla osób niepełnosprawnych (i ich opiekunów) z programem usprawniającym i integracją w ramach zapobiegania wykluczeniu społecznemu – dla dorosłych.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XI

 


(26.02.2016)


Rada Dzielnicy XI ogłasza nabór na zajęcia integracyjno-rehabilitacyjne na basenie oraz na wejścia do groty solnej dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Jedna osoba może uczęszczać na basen lub do groty solnej. Początek zajęć 2 kwietnia 2016 roku.

Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XI

 


  Basen dla seniorów
(26.02.2016)

Od 6 marca 2016 roku Rada Dzielnicy XI zaprasza seniorów (emerytów, rencistów) będący mieszkańcami Dzielnicy XI na pływanie rekreacyjne w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym „Kurdwanów Nowy” przy ul. Wysłouchów 34a w każdą niedzielę w godzinach od 9.00 do 10.00 oraz od 10.00 do 11.00. 


Czytaj więcej >>>

Info: Rada Dzielnicy XI

 


  Ulga na dzieci
(26.02.2016)

Ulga na dzieci to najpopularniejsza, najkorzystniejsza i najbardziej dostępna ulga do odliczenia w zeznaniach podatkowych od osób fizycznych (PIT). To również jedna z najpopularniejszych metod wspomagania obywateli przez państwo. W 2016 roku zasady rozliczenia ulgi nie zmieniły się – odliczamy ją w takiej samej formule jak w roku poprzednim. Obecnie jednak uproszczono rozliczenie poprzez usunięcie załącznika PIT-UZ. W ubiegłym roku podwyższono o 20 proc. wysokość ulgi na trzecie i każde kolejne dziecko, a także wprowadzono możliwość odliczenia niewykorzystanej ulgi z tytułu wychowania dzieci. 

Ulga na dzieci

Czytaj więcej >>>

Info: Urząd Skarbowy Kraków-Podgórze

 


OŚWIADCZENIE
(04.02.2016)

W związku z licznymi interwencjami mieszkańców kategorycznie stwierdzam, że Rada i Zarząd Dzielnicy XI Podgórze Duchackie nie występowały, nie wnioskowały o zmianę organizacji ruchu w rejonie ulicy Tuchowskiej.

Opracowanej i wdrożonej pilotażowo przez ZIKiT zmiany organizacji ruchu w tej części osiedla Piaski Wielkie nie należy traktować jako stanowiska Rady Dzielnicy XI w tej sprawie.

Przewodniczący Rady i Zarządu
Dzielnicy XI Podgórze Duchackie
Krzysztof SułowskiW dniu 15.02.2016r Rada Dzielnicy XI podjęła w tej sprawie stosowną uchwałę

Uchwała nr XVIII/116/2016 z dnia 15 lutego 2016 roku
w sprawie organizacji ruchu na ul. Tuchowskiej w Krakowie.

 


Info: Zarząd Dzielnicy XI

 


Konsultacje Społeczne
Rozwój Systemu Terenów Zieleni w Krakowie

(29.01.2016)

Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa zaprasza wszystkich mieszkańców Krakowa do udziału w konsultacjach społecznych dokumentu pn. Kierunki rozwoju i zarządzania terenami zieleni w Krakowie na lata 2017 – 2030.

Czytaj więcej >>>

Info: MIEJSKIE CENTRUM DIALOGU

 


Ferie w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży
(18.01.2016)

W ferie w Krakowie nie musi być nudno. Nie wiesz co robić z wolnym czasem? Znudziły Ci się gry komputerowe i telewizyjne seriale? Chcesz z kimś pogadać, poznać ciekawych ludzi i zrobić coś atrakcyjnego, przeżyć najbardziej szalone ferie? Przyjdź do Nas na Wietora! Czekamy i pomożemy Ci rozruszać się w realnym świecie – artystycznie i sportowo.

Czytaj więcej >>>

Info: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

 


Zimowa Przygoda z Zapasami Stylu Wolnego
(08.01.2016)

W okresie ferii zimowych 18.01 - 29.01.2016r Klub Zapaśniczy Gladiator Kraków będzie prowadził nieodpłatne zajęcia: Zimowa Przygoda z Zapasami Stylu Wolnego ; w ramach akcji zimowej: Gladiator Zimą dla Miasta Krakowa.

Czytaj więcej >>>

Info: Uczniowski Klub Zapaśniczy Gladiator

 


Wolontariat podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016
(03.01.2016)

Już za pół roku w naszym mieście odbędzie się kolejna edycja Światowych dni Młodzieży zainicjowanych przez Jana Pawła II trzydzieści lat temu. Najwspanialszą wizytówką Światowych Dni Młodzieży będą Wolontariusze! Zachęcamy do rejestracji na wolontariat krótkoterminowy w systemie online na oficjalnej stronie ŚDM www.krakow2016.com i dołączenie do grona Wolontariuszy ŚDM Kraków 2016! Zachęcamy do rejestracji na wolontariat krótkoterminowy w systemie online na oficjalnej stronie ŚDM www.krakow2016.com i dołączenie do grona Wolontariuszy ŚDM Kraków 2016!

Czytaj więcej >>>

Info: Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016

Nawigacja

Dzielnica XI m. Krakowa '2008 - 2016